BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Kalba atsiimant šnobelio premiją.

Ne, tai aišku. O kaip aš be baigiamosios kalbos. Reikia gi praktikuotis . O ką aš sakysiu kai Nobelį už literatūrą gausiu?

Ne, juokauju. Aš už savo rašliavas nebent į šnobelį , kas liaudyje yra kažkas panašaus į nosies atitikmenį, bent jau man taip sakė močiutė, iš Nobelio gausiu. Nors gal Nobelio būtų gaila mano šnobeliui lamdyti.

Žodžiu.

Mano padėkojamojojajomojamojijojomamoji ir dar visokia ten kitokia - garbinamoji, aukštinančioji ir visaip kitaip puikioji kalba. Va.

Ačiū visiems nežinau kiek jūsų ten buvo, kurie, tiksliau kurios, skaitėt.

Ypatingas dėkui savo mylimiausioms moterukėms, besislepiančioms po savaipkeistamonaliza (sorriax, nebežinau, kurią raidę capslocku rašyt, bet tu suprasi), tali, Butterfly, GuTuke, nespalvotaii, aaistuteaa, Jamie (kuri mane paskutiniu metu apleido ir aš tuoj verksiu) ir visoms kitoms, kurias netyčia pamiršau paminėt. Ypač didelis ačiū spameriams rekalmeriams, kurie man papasakoja apie tai , kokie puikūs yra ugg’ai, timberland boots, kaip man reikia pasitobulint website graphics ir “what a wonderful blog you have. I mean yeah, maybe I don’t understand a word in lithuanian, but duuude,  that was epic. I love your blog so much, I’ll come by again. But please visit www.enlargeyourpenis.co.uk”.

Ir ačiū, kad po kiekviena stadija klausdavot “kada dar” - aš aišku apsimesdavau, kad ‘ODIEVEKAIPMANENERVINATOKIEKLAUSIMAIAŠGIŽIAURIAIUŽSIĖMUSARGALIUPASIGIRTKUOUŽSIĖMUS” , nes esu didžiausia attention whore visatoj, bet jūs mane priversdavot pasijust dar šiam bei tam reikalinga ir bent truputėlį sugebančia rašyt ir šiaip kažkam tinkama. Wyy.

Ir myliu jus labailabailabai, nesvarbu, ar čia buvo pirma istorija, kurią skaitėt, ar užmetėt akį ir į sapno realybę (kurios, what a shame, taip ir nebaigiau) ar Frėjos ir Railio vampyriadą. Vis tiek myliu myliu myliu ir man jūs visos žiauriai patinkat, nors ir apsimetu, kad nepatinkat.

Ne, iš tikrųjų tai neapsimetu, nes jūs nerealios. Tiesiog, sakyčiau, geriausios internetinės draugės, net kietesnės nei visi tie žmonės feisbuke, kurių nepažįstu, bet man jie siūlo draugaut.

Žodžiu.

Kita mano istorija yra adresu www.blogas.lt/indiansummer. Gal ji ir neprilygs šiai,o gal ir prilygs, o gal nėra kam čia prilygt, bet tikiuosi, kad susitiksim ten.

Ir specialus ačiū panelei mėlynam dangui (bluesky), kuri vienintelė išdrįso išsakyti šiokią tokią kritiką mano adresu. Ne tai, kad man labai patiktų kritika.;DD Nes reikia, kad kartais kas nusodintų iš ‘omg, aš tokia faina, aaaa” aukštumų, nors manęs nusodint ir neįmanoma. Ir šiaip, nieko ji nepasakė nusodinančio, ir mano ego nenugalimas, bet bandymai visuomet sveikintini.

Žodžiu.

Myliu, bučiuoju, ačiū, kad skaitėt, iki.

Patiko (13)

Rodyk draugams

~ easybreezy | 2010-12-27.

14 komentarai įrašui “Kalba atsiimant šnobelio premiją.”

 1. Kokia kalba. ;o
  Jaučiuosi pakilėta, esu įraše.
  Ei, mergina. Aš dar labai džiaugiuosi, kad esu nuo Railio laikų. Uoj kaip pasiilgau šviesiaplaukio.
  Dabar dar teks pasiilgti Lein ir Bridžeso.
  so, dabar laukiu naujų Tavo šedevrų.
  Ir aš niekada nekritikuoju žmonių, kurie man patinka. Nes nemoku.
  Plus, aš Tave turiu veidaknygėj.
  Taigi, taigi.
  myliu. bučiuoju. ir tikrai, kad IKI.

 2. Mergyt tavo kalba tikrai verta premijos ir gal net auksinio svogūno.. ;DDD
  Pamaloninta, kad ir mane paminėjai savo nepakartojamoje kalboje..xD
  O šiaip kaip ir Drugeliukas esu likus dar iš Railio ir Tristano (rimtai jo pasiilgau) laikų. Tik va sapno realybės neskaičiau, neužkabino ji manęs kažko, bet.. gal dar kada nors perskaitysiu..
  O kaip bebūtu, dėkui už tokia faina store, žiauriai truks man jos, bet yra kaip yra, ane?
  Žodž. galbūt susimatysim http://www.blogas.lt/indiansummer , o gal ir ne.. ;**

 3. Kaip gera, kad ir aš esu paminėta tavo kalboje :))
  Nors ši kalba skamba kaip atsisveikinimas visam laikui, bet žinau, kad tai toli gražu ne pabaiga :) Juk taip??????
  Tai va, labai ačiū už šią išskirtinę istoriją, kuri man buvo kaip koks ritualas :) Nė vienas skyrius neišsisuko be kavos :) Love it :))
  Sėkmės rašant sekančią istoriją ;)

 4. Ačiū Dievui, arba tau, kad bent tuos feisbukinius pralenkėme :D o, jei rimtai, tai aš jau dabar pasiilgau Bridžitos. Kažkaip keista, kai pagalvoji. Ši istorija buvo kiek kitokia, vistik, kaip sakei, čia tiek daug iš tavojo gyvenimo…
  Žiūriu, kaip visi konkuruoja kas kokią tavo istoriją skaitę. Tai vot, aš perskaičiau visus tavo įrašus paviešintus blog’e ar blogspot’e :D (che che, kokia aš kieta :DDD). Mergyt, tu moki rašyt. Bučkis atgal ir iki :)

 5. Ei, niekur nebuvau dingus :D ir nieko neapleidau ;) Jau seniai turiu įprotį vos prisėdus skaitomus blogus aplankyt :D Tiesiog komentarų nebepalikdavau, nes dažniausiai pritardavau jau esantiems :P tad to paties kartot nebuvo reikalo.. O dabar pasakysiu Ačiū už tai, kad mano gyvenimą praturtinai dar vienu kūriniu, vertu prisiminti ;D

 6. [atsistojairploja]

 7. naaaais. iš tiesų, jaučiuosi labai pagerba už paminėjimą kalboje. >:D istorija buvo geriau nei gera, ką tu ir pati, manau, žinai. tokia, hm, išsiskirianti iš visų kitų. taigis, aš taip pat atsistoju ir negailiu aplodismentų kaip ameriga. ir…o, taip, einu skaityti 8 skyriaus indiansummer bloge… :)

 8. visos tavo istorijos turi kažkokį kabliuką, Railio ir Frėjos kabino nes buvau pasinešus ant mistikos, šunsnukio istorija patraukė tuo sugebėjimu taip įdomiai ir sarkastiškai ironiškai ir dar velniai žino -iškai perteikti tą neįprastą kasdienybę, Bevardės nuotykiukai įtraukė tom paslaptim, o sapno realybės, prisipažinsiu, neskaičiau, bet manau, kad dar perskaitysiu.;) taigi, nors ir nepaminėjai manęs (tai jau mano kaltė, nes nepalikdavau komentarų, bet kaip ir Jamie dažniausiai mano mintys jau buvo išsakytos) žinok, kad irgi buvau dar nuo vampyriados kaip pati vadini laikų. O beje, aš dar prie aplodismentų pridedu gėlių metimą į sceną, tikrai nuostabiai rašei ir praskaidrindavai rutiną. ;}

 9. Offtopic. Kur galima rast pirma - ketvirta stadija, nes seniauses blogo irasas nuo penktos.

 10. yra. pirmutinio puslapio apačioje. Juk ne nuo puslapio viršaus stadijos eina. Pirma stadija apačioje.

 11. Hands down, Apple’s app store wins by a mile. It’s a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I’m not sure I’d want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.

 12. We are a group of volunteers and starting a new initiative in our community. Your blog provided us with valuable information to work on|.You have done a marvellous job!

 13. Exceptional document and even quick to help you figure out justification. Exactly how can As i continue acquiring concur to help you place element belonging to the document inside new newssheet? Getting right credit standing you that publisher and even web page link with the internet site won’t even be a concern.

 14. Terrific report and also quick to be able to fully understand explanation. How do My partner and i begin acquiring permission to be able to place component with the page within my new newssheet? Giving right credit rating for your requirements the particular article author and also hyperlink for the online site would not be described as a concern.

Palikti komentarą